Physical Fields (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Weight
et: Kaal

en: Default
et: Vaikimisi

en: Length
et: Pikkus

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Area
et: Pindala

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Volume
et: Maht

en: Temperature
et: Temperatuur

en: in
et: hulgas

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik
