Physical Fields (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Number
hi: संख्या

en: Weight
hi: मान

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Length
hi: लंबाई

en: Area
hi: छेत्र

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई
