Physical Fields (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Number
hy: Թիվ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Area
hy: Տարածք

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն
