Physical Fields (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Number
ja: 数値

en: Weight
ja: ウェイト

en: Default
ja: デフォルト

en: Length
ja: 長さ

en: Dimensions
ja: サイズ

en: Area
ja: エリア

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Volume
ja: ボリューム

en: km
ja: キロメートル

en: Unit
ja: 単位

en: M
ja: ロチ

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: @name field is required.
ja: @name フィールドは必須項目です。
