Physical Fields (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Number
km: លេខ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់
