Physical Fields (8.x-1.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Number
te: సంఖ్య

en: Weight
te: భారం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు
