Physical Fields (8.x-1.4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Number
ast: Númberu

en: Weight
ast: Pesu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
