Physical Fields (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Number
el: Αριθμός

en: Weight
el: Βάρος

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Length
el: Μήκος

en: Dimensions
el: Διαστάσεις

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Temperature
el: Θερμοκρασία

en: Pressure
el: Ατμ. πίεση

en: in
el: σε

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.
