Physical Fields (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Number
is: Númer

en: Weight
is: Vægi

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Length
is: Lengd

en: Area
is: Svæði

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Field types
is: Tegundir svæða
