Physical Fields (8.x-1.4) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Number
ro: Număr

en: Weight
ro: Greutate

en: Default
ro: Implicit

en: Length
ro: Lungime

en: Dimensions
ro: Dimensiuni

en: Area
ro: Zonă

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Volume
ro: Volum

en: Temperature
ro: Temperatură

en: Pressure
ro: Presiune

en: in
ro: în

en: %title must be a number.
ro: %title trebuie să fie un număr.

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: @name field is required.
ro: Câmpul @name este obligatoriu.

en: %title must be higher than or equal to %min.
ro: %title trebuie să fie mai mare sau egal cu %min.

en: %title must be lower than or equal to %max.
ro: %title trebuie să fie mai mic sau egal cu %max.
