Physical Fields (8.x-1.5) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Number
cs: Číslo

en: Default
cs: Výchozí

en: Length
cs: Délka

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: Area
cs: Oblast

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Temperature
cs: Teplota

en: Pressure
cs: Tlak

en: in
cs: v

en: Unit
cs: Jednotka

en: Field types
cs: Typy polí

en: @name field is required.
cs: Pole @name je povinné.
