Physical Fields (8.x-1.5) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Number
vi: Số

en: Default
vi: Mặc định

en: Length
vi: Chiều dài

en: Dimensions
vi: Kích thước

en: Area
vi: Diện tích

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Volume
vi: Thể tích

en: Temperature
vi: Nhiệt độ

en: Unit
vi: Đơn vị

en: at
vi: dấu a còng
