Physical Quantity Fields (1.1.2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Celsius
cs: Celsia

en: Fahrenheit
cs: Fahrenheita

en: Day(s)
cs: Den(y)

en: Grams
cs: Gramy

en: Inches
cs: Palce

en: About
cs: Popis

en: Minute(s)
cs: Minuta(y)
