Physical Quantity Fields (1.1.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Day(s)
ja: 日

en: Month(s)
ja: 月

en: Grams
ja: グラム

en: Inches
ja: インチ

en: About
ja: アバウト

en: Minute(s)
ja: 分
