Physical Quantity Fields (1.2.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Day(s)
da: Dag(e)

en: Month(s)
da: Måned(er)

en: Grams
da: Gram

en: Inches
da: Tommer

en: Feet
da: Fod

en: About
da: Om

en: Minute(s)
da: Minut(ter)

en: Pound
da: Pund
