Physical Quantity Fields (1.2.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Day(s)
et: päev(a)

en: Grams
et: Grammid

en: Inches
et: Tollid

en: Feet
et: Jalad

en: About
et: Programmist

en: Minute(s)
et: Minut(it)
