Physical Quantity Fields (1.2.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Day(s)
fa: روز

en: Month(s)
fa: ماه

en: Grams
fa: گرم

en: Inches
fa: اینچ

en: Feet
fa: فوت

en: About
fa: درباره

en: Minute(s)
fa: دقیقه (ها)

en: Pound
fa: پوند
