Physical Quantity Fields (1.2.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Day(s)
oc: Jorn(s)

en: Grams
oc: Gramas

en: Inches
oc: Poces

en: Feet
oc: Pès

en: About
oc: A prepaus
