Physical Quantity Fields (1.2.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Celsius
tr: Selsius

en: Fahrenheit
tr: Fahrenhayt

en: Day(s)
tr: Gün(ler)

en: Month(s)
tr: Ay(lar)

en: Feet
tr: Ayak

en: About
tr: Hakkında

en: Minute(s)
tr: Dakika
