Physical Quantity Fields (1.2.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Day(s)
hu: Nap(ok)

en: Month(s)
hu: Hónap(ok)

en: Grams
hu: Gramm

en: Inches
hu: Hüvelyk

en: Feet
hu: Láb

en: About
hu: Leírás

en: Minute(s)
hu: Perc(ek)

en: Pound
hu: Font

en: kilogram
hu: kilogramm
