Physical Quantity Fields (1.2.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Day(s)
it: Giorno(i)

en: Grams
it: Grammi

en: Inches
it: Pollici

en: Feet
it: Piede

en: About
it: Informazioni

en: Minute(s)
it: Minuto(i)
