Physical Quantity Fields (1.2.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Day(s)
lv: Diena(s)

en: Grams
lv: Grami

en: Inches
lv: Collas

en: Feet
lv: Pēdas

en: About
lv: Par

en: Minute(s)
lv: Minūte(s)
