Physical Quantity Fields (1.2.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Celsius
pl: Celsjusza

en: Fahrenheit
pl: Fahrenheita

en: Day(s)
pl: Dni

en: Month(s)
pl: Miesiące

en: Feet
pl: Stopa

en: About
pl: O stronie

en: Pound
pl: Funt

en: Centimeter
pl: Centymetr

en: Millimeter
pl: Milimetr
