Physical Quantity Fields (1.2.3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Day(s)
ca: Dia(es)

en: Month(s)
ca: Mes(os)

en: Inches
ca: Polzades

en: Feet
ca: Peus

en: About
ca: Detalls

en: Minute(s)
ca: Minut(s)
