Physical Quantity Fields (1.2.3) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Celsius
ru: Цельсий

en: Fahrenheit
ru: Фаренгейт

en: Day(s)
ru: День(дни)

en: Month(s)
ru: Месяц(ев)

en: Grams
ru: Граммы

en: Inches
ru: Дюймы

en: Feet
ru: Футы

en: About
ru: Информация

en: Meter
ru: Метр

en: Minute(s)
ru: Минута(ы)

en: Pound
ru: Фунт

en: Kilometer
ru: Километр

en: Centimeter
ru: Сантиметр

en: Millimeter
ru: Миллиметр

en: Yard
ru: Ярд

en: kilogram
ru: килограмм

en: Kelvin
ru: K
