Physical Quantity Fields (1.2.3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Celsius
sk: Celzia

en: Day(s)
sk: Deň (dni)

en: Month(s)
sk: Mesiac(e)

en: Grams
sk: Gramy

en: Inches
sk: Palce

en: Feet
sk: Stopy

en: About
sk: Informácie o

en: Minute(s)
sk: Minúta(y)
