Physical Quantity Fields (1.3.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Day(s)
de: Tag(e)

en: Month(s)
de: Monat(e)

en: Grams
de: Gramm

en: Inches
de: Zoll

en: Feet
de: Fuß

en: About
de: Über

en: Meter
de: Aussteuerungsanzeige

en: Minute(s)
de: Minute(n)

en: Pound
de: Pfund

en: Centimeter
de: Zentimeter

en: kilogram
de: Kilogramm
