Physical Quantity Fields (1.3.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Celsius
el: Κελσίου

en: Fahrenheit
el: Φαρενάιτ

en: Day(s)
el: Ημέρα(ες)

en: Grams
el: Γραμμάρια

en: Feet
el: Πόδια

en: About
el: Περί
