Physical Quantity Fields (1.3.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Grams
fi: Grammaa

en: Inches
fi: Tuumat

en: Feet
fi: Jalat

en: About
fi: Tietoja

en: Minute(s)
fi: Minuutti

en: Pound
fi: Punta
