Physical Quantity Fields (1.3.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Day(s)
fr: Jour(s)

en: Month(s)
fr: Mois

en: Grams
fr: Grammes

en: Inches
fr: Pouces

en: Feet
fr: Pieds

en: About
fr: À propos

en: Pound
fr: Livre

en: kilogram
fr: kilogramme
