Physical Quantity Fields (1.3.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Celsius
kn: ಸೆಲ್ಸಿಯಸ್

en: Fahrenheit
kn: ಫ್ಯಾರನ್‍ಹೀಟ್

en: Inches
kn: ಇಂಚುಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Centimeter
kn: ಸೆಂಟಿಮೀಟರ್

en: Millimeter
kn: ಮಿಲಿಮೀಟರ್
