Physical Quantity Fields (1.3.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Day(s)
lt: Diena

en: Grams
lt: Gramai

en: Inches
lt: Coliai

en: Feet
lt: Pėdos

en: About
lt: Apie

en: Minute(s)
lt: Minutės
