Physical Quantity Fields (1.3.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Day(s)
nl: Dag(en)

en: Month(s)
nl: Maand(en)

en: Grams
nl: Grammen

en: Inches
nl: Inch

en: Feet
nl: Voet

en: About
nl: Over

en: Minute(s)
nl: Minuten

en: Pound
nl: Pond
