Physical Quantity Fields (1.3.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Day(s)
sv: Dag(ar)

en: Month(s)
sv: Månad(er)

en: Grams
sv: Gram

en: Inches
sv: Tum

en: Feet
sv: Fot

en: About
sv: Om

en: Minute(s)
sv: Minut(er)
