Physical Quantity Fields (1.3.1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Celsius
uk: Цельсія

en: Fahrenheit
uk: Фаренгейт

en: Day(s)
uk: День(днів)

en: Month(s)
uk: Місяць(місяців)

en: Grams
uk: Грами

en: Inches
uk: Дюйми

en: Feet
uk: Фути

en: About
uk: Про модуль

en: Meter
uk: Вимірювач

en: Minute(s)
uk: Хвилин(и)

en: Pound
uk: Фунт

en: Centimeter
uk: Сантиметр

en: Millimeter
uk: Міліметр

en: Kelvin
uk: Кельвін

en: Meter(s)
uk: Метр(и)
