AT Internet Piano Analytics (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Statistics
pl: Statystyki

en: site
pl: witryna

en: Links and downloads
pl: Odnośniki i pobrania

en: Track clicks on mailto links
pl: Śledzenie kliknięć w odnośniki <em>mailto</em>

en: Track downloads (clicks on file links) for the following extensions
pl: Śledzenie pobierania plików (kliknięć w odnośniki do plików) dla następujących rozszerzeń

en: List of download file extensions
pl: Lista rozszerzeń plików do pobrania

en: Track clicks on outbound links
pl: Śledzenie kliknięć w odnośniki zewnętrzne
