AT Internet Piano Analytics (2.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Track mailto links
nl: E-maillinks bijhouden

en: Links and downloads
nl: Links en downloads

en: Track clicks on mailto links
nl: Klikken op mailto links bijhouden

en: Track downloads (clicks on file links) for the following extensions
nl: Downloads (klikken op bestandslinks) bijhouden voor volgende extensies

en: List of download file extensions
nl: Lijst van downloadbare bestandsextensies

en: Track clicks on outbound links
nl: Klikken op uitgaande links bijhouden

en: Track outbound links
nl: Uitgaande links volgen
