AT Internet Piano Analytics (2.0.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Statistics
uk: Статистика

en: mode
uk: режим

en: site
uk: сайт

en: Track mailto links
uk: Відстежувати посилання на електронну пошту

en: Links and downloads
uk: Посилання і завантаження

en: Track clicks on mailto links
uk: Відстежувати переходи за посиланнями на електронну пошту (mailto)

en: Track downloads (clicks on file links) for the following extensions
uk: Відстежувати завантаження (переходи на файлові посилання) для наступних розширень

en: List of download file extensions
uk: Список розширень завантажуваних файлів

en: Track clicks on outbound links
uk: Відстежувати переходи за посиланнями на зовнішні сайти

en: Track outbound links
uk: Відстежувати вихідні посилання

en: A file extension list separated by the | character that will be tracked as download when clicked. Regular expressions are supported. For example: @extensions
uk: Список розширень файлів, розділених символом |, які будуть відстежені як завантаження при переході. Підтримуються регулярні вирази. Наприклад: @extensions
