AT Internet Piano Analytics (2.1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Track mailto links
el: Παρακολούθηση των συνδέσμων mailto

en: Links and downloads
el: Σύνδεσμοι και κατεβάσματα

en: Track clicks on mailto links
el: Να παρακολουθούνται τα κλικ προς συνδέσμους ηλ. ταχυδρομείου

en: Track downloads (clicks on file links) for the following extensions
el: Παρακολούθηση των κατεβασμάτων (κλικ στους συνδέσμους) για τις παρακάτω επεκτάσεις

en: List of download file extensions
el: Λίστα επεκτάσεων αρχείων για κατέβασμα

en: Track clicks on outbound links
el: Να παρακολουθούνται τα κλικ προς εξωτερικούς συνδέσμους

en: Track outbound links
el: Παρακολούθηση εξερχόμενων συνδέσμων
