AT Internet Piano Analytics (2.1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Statistics
it: Statistiche

en: Links and downloads
it: Collegamenti e download

en: Track clicks on mailto links
it: Traccia i click verso collegamenti mailto

en: Track downloads (clicks on file links) for the following extensions
it: Traccia i download (click sul collegamento del file) per le seguenti estensioni

en: List of download file extensions
it: Lista delle estensioni dei file di download

en: Track clicks on outbound links
it: Traccia i click verso collegamenti esterni
