AT Internet Piano Analytics (2.1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Statistics
da: Statistik

en: Track mailto links
da: Spor mailto-llinks

en: Links and downloads
da: Links og downloads

en: Track clicks on mailto links
da: Spor klik på mailto links

en: Track downloads (clicks on file links) for the following extensions
da: Spor downloads (klik på links til filer) af følgende filtyper

en: List of download file extensions
da: Liste af filtyper

en: Track clicks on outbound links
da: Spor klik på udgående links

en: Track outbound links
da: Spor udgående links
