Picked Fresh (1.0.1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Left sidebar
bo: གཡོན་གྱི་ཟུར་སྒྲོམ

en: Right sidebar
bo: གཡས་ཀྱི་ཟུར་སྒྲོམ

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས
