Picked Fresh (1.0.1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Help
cs: Nápověda

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Left sidebar
cs: Levý boční panel

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Footer
cs: Patička

en: Messages
cs: Zprávy

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Main content
cs: Hlavní obsah

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Show slideshow
cs: Zobrazit slideshow

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
