Picked Fresh (1.0.1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Help
da: Hjælp

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Left sidebar
da: Venstre sidepanel

en: Right sidebar
da: Højre sidepanel

en: Footer
da: Sidefod

en: Messages
da: Beskeder

en: Content top
da: Indhold top

en: Content bottom
da: Indhold bund

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Bottom 1
da: Bund 1

en: Bottom 2
da: Bund 2

en: Bottom 3
da: Bund 3

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Primary menu
da: Primære menu

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
