Picked Fresh (1.0.1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Help
et: Abi

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus

en: Messages
et: Sõnumid

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
