Picked Fresh (1.0.1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Help
hi: मदद

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Left sidebar
hi: बांया साइडबार

en: Right sidebar
hi: दांया साइडबार

en: Footer
hi: पादलेख

en: Messages
hi: संदेश

en: Content top
hi: विषय सूची - ऊपर

en: Content bottom
hi: विषय सूची - नीचे

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स

en: Page top
hi: पृष्ठ का शीर्ष

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे
