Picked Fresh (1.0.1) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Help
hu: Súgó

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Left sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Footer
hu: Lábléc

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Bottom middle
hu: Alsó közép

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: Content bottom
hu: Tartalom alja

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Front Page Slideshow
hu: Főoldali diavetítés

en: Bottom 1
hu: Alul 1

en: Bottom 2
hu: Alul 2

en: Bottom 3
hu: Alul 3

en: Main content
hu: Fő tartalom

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Preface first
hu: Bevezető először

en: Preface middle
hu: Bevezető középen

en: Preface last
hu: Bevezető a végén

en: Bottom 4
hu: Alul 4

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Footer Second
hu: Lábléc második

en: Show slideshow
hu: Diavetítés mutatása

en: Footer Third
hu: Lábléc harmadik

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
hu: Ennek a beállításnak a kiválasztásával lehet a diavetítést megjeleníteni a főoldalon. Az opció kikapcsolásával elrejthető.

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban
