Picked Fresh (1.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Help
hy: Օգնություն

en: Left sidebar
hy: Ձախ կողմնային վահանակ

en: Right sidebar
hy: Աջ կողմնային վահանակ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
