Picked Fresh (1.0.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Help
is: Hjálp

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Left sidebar
is: Vinstri dálkur

en: Right sidebar
is: Hæri dálkur

en: Footer
is: Fótur

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
