Picked Fresh (1.0.1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Help
it: Aiuto

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Header
it: Intestazione

en: Left sidebar
it: Barra laterale sinistra

en: Right sidebar
it: Barra laterale destra

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Messages
it: Messaggi

en: Content top
it: Parte superiore del contenuto

en: Content bottom
it: Parte inferiore del contenuto

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Submitted by @author_name on @date
it: Inviato da @author_name il @date
